Eventy

Eventy

Ľudia milujú zážitky, vďaka ktorým sa z obyčajných značiek stávajú LOVE BRANDS.

Máme viac ako 14 rokov skúseností s vytváraním nezabudnuteľných udalostí. Počas nich nám prejavili dôveru najuznávanejšie spoločnosti na Slovensku, pre ktoré sme vytvorili jedinečné kreatívne návrhy ich eventov. Pomohli sme im predstaviť produktové novinky, posilniť vzťahy s investormi a zamestnancami alebo  sme vďaka pútavým zážitkom oslovili ich obchodných partnerov.

Naša pridaná hodnota

Skúsenosti

s organizáciou rôznych druhov eventov.

Rýchle reakcie

na potreby klienta.

Kontakty,

ktorými šetríme vaše peniaze.

Myslíme inak,

prinášame inovatívne, ale hlavne efektívne riešenia.

Riešenia

krízových situácií, vždy máme pripravené aj plány B a C.

Pevné zázemie

agentúry spočíva v príprave podkladov a analýz.

Ako robíme eventy?

close

Stratégia

Naše strategické oddelenie preskúma každú nuansu vašej značky, posolstvo, ktoré chcete odovzdať a publikum, ktoré chcete zaujať. Stratégie, ktoré vyvíjame, sú ľahko uchopiteľné práve vďaka starostlivým prieskumom a analýze zadania. Sú pre nás stavebným kameňom, z ktorého vytvoríme nezabudnuteľný zážitok pre Vás aj Vašich hostí.

close

Kreatíva

Precízne naplánovaný sled udalostí dokonale rozmanité prostredie, uchu lahodiaca hudba, veľkolepá atmosféra, ako aj unikátna interakcia s publikom - to všetko sa spojí do multisenzorického zážitku vašich hostí. Do programu vnášame príbeh vašej značky, čím posilňujeme celkový dojem. Či už pripravujeme elegantné a sofistikované predstavenie alebo odvážnu a špičkovú šou, navrhujeme program tak, aby maximálne zapôsobil na Vaše publikum.

close

Plánovanie

Kreatívu a produkciu spája to najdôležitejšie - plánovanie. Vyžaduje si totiž pozornosť a maximálne sústredenie na detail, ktoré hraničí až s obsedantnosťou. A priznávame to. Sme posadnutí. Nemôžeme nič nechať na náhodu, plánujeme každý krok a pozeráme sa na možné produkčné problémy zo všetkých uhlov. Od výberu miesta, možností cateringu či ponuky nápojov až po registráciu hostí, ich dopravu a služby šatniarov, to všetko musí byť presne a starostlivo naplánované.

close

Produkcia

A je to tu, večer s veľkým V, všetko do seba zapadá a šliape ako švajčiarske hodinky. Vďaka bohatým skúsenostiam s tvorbou stoviek nezabudnuteľných eventov dokážeme poskytnúť pomoc a oporu, ktorú ocení každý svedomitý majiteľ firmy.