Referencie

MEDIACENTRAL

Referencie

Povedali o nás

Anna Jarinová
ZION SPA
Generálna riaditeľka

Dokonalá spolupráca. Promptné, kreatívne riešenia, veľakrát pod časovým stresom. Vždy sa môžeme spoľahnúť, že sa veci uskutočnia. Výborné kontakty a vzťahy s médiami.

Eva Točková
RAJO a.s.
Vedúca oddelenia marketingu

Na našej spolupráci si najviac vážim, že sa môžem na vás vždy spoľahnúť a že neustále prinášate nové nápady, z ktorých si môžeme vyberať.

Rudolf Križan
Best Hotel Properties, a.s.
Člen predstavenstva

S agentúrou spolupracujeme dlhé roky, pretože máme radi ich nápady, podnety a spoľahlivosť. Vždy z našej spolupráce vznikne niečo kreatívne, originálne a vzácne. Je podľa nás dobre, keď agentúra vidí svet našimi očami, no vie ho obohatiť aj o tie svety, ktoré možno prehliadame.

Branislav Kačkovič
Grand Hotela River Park a Sheraton Hotel Bratislava
Generálny riaditeľ

Našu spoluprácu vnímam ako vzájomne prospešnú synergiu, kde profesionálne služby a poradenstvo agentúry napĺňa naše očakávania. Pozitívne hodnotím aj kvalitu poskytovaných služieb a dôverné zastrešenie našej spolupráce.

Mgr. Daniela Stričková
J&T RE
PR Manager a hovorca spoločnosti

Teší ma, že aj vďaka agentúre a jej dobrým kontaktom s médiami sa nám darí budovať dobrý imidž našej spoločnosti. Informácie, ktoré od nás agentúra dostane, pretvorí do pútavých príbehov, ktoré zaujmú naše cieľové publikum.  

Magdaléna Oravcová
J&T RE
Marketing Manager

Pri dôležitých eventoch, ako bolo napríklad otvorenie Eperia Shopping Mall, sme od agentúry dostali kreatívne nápady a návrhy. Pridanou hodnotou je, že agentúra vie túto kreatívu aj premeniť na skutočnosť. Na MEDIA CENTRAL sa môžem na 100 % spoľahnúť, pretože jej manažéri myslia aj na najmenšie detaily. Čo ma na spolupráci baví je, že pre MEDIA CENTRAL neexistuje „nedá sa“. 

Marek Marcinov
SOFTEC, spol. s r.o.
Marketing Manager

Media Central pre nás zabezpečoval zatiaľ dve akcie orientované na našich klientov a obe silno pozitívne zarezonovali v našich klientoch i v nás. Znakmi tejto agentúry sú vysoká profesionalita, výborný zmysel pre detail tvoriaci myšlienku a nakoniec precízna exekúcia. Už teraz vieme, že sa tešíme na ďalšiu spoluprácu.

Eva Čonková
Prima banka Slovensko, a.s.
Riaditeľka odboru marketingu a komunikácie

Zorganizovať naozaj dobrý event, z ktorého ľudia odídu spokojní, vyžaduje obrovské nadšenie a zapálenie tak na strane agentúry, ako aj na strane klienta. Na MEDIA CENTRALI si vážim ich drive, pozitívny prístup aj k náročným zadaniam ale aj zapálenie a emócie, ktoré do svojej práce vkladá každý jeden člen agentúry, vrátane jej vedenia. Je skrátka fajn robiť s ľuďmi, ktorí majú svoju prácu radi.

Klienti

BHP
Zion
Grand Hotel Kempinski River park
Grand Hotel Kempinski High Tatras
Kozel
Pilsner Urquell
Birell
Rajo
Trnava Tourism
Altron
IBM
JT reality
KPMG
UniCredit Bank
Tatra banka
VÚB banka
Decathlon
Datavard
Softec
Compass
Prima banka
Steve Madden Slovakia
Slovenská banková asociácia
EUROVEA
Ovocné sady
invia
InfraPartners Management LLP