Event management

VIP event pre klientov Tatra banky

Klient: Tatra banka

Zadanie: 

Tatra banka organizuje podujatie pre svojich VIP klientov raz ročne s cieľom budovania a udržiavania si dobrých vzťahov, ako aj odprezentovania svojej pozície najväčšej banky na Slovensku pre korporátnu a privátnu klientelu. Pandemická situácia nedovoľovala takéto podujatia usporiadať dlhšiu dobu, a tak event v roku 2022 bol prvým za dva roky. Hlavnou výzvou bola príprava tohto najdôležitejšieho podujatia pre VIP klientov tak, aby poskytlo hosťom vskutku výnimočný zážitok a zároveň bolo ideovo prepojené s podstatou korporátnej identity a víziou Tatra banky.

Stratégia a plán:   

Spoločnosť Tatra banka má „inovácie, ktoré menia svet“ vo svojej DNA a rovnako aj VIP event sa nemohol zaobísť bez novátorských prvkov, zážitkov a mien svetovej úrovne. Klientovi sme priniesli dych berúce vystúpenie klavírnej virtuózky spojené s výnimočným vizuálnym predstavením, ktoré je v rozpore s fyzikálnymi zákonmi. Práve spojenie bankovníctva na tej najvyššej úrovni, ktoré môžeme prirovnať k umeniu a inováciám, ktoré menia náš svet, je pre Tatra banku príznačné.

Realizácia:

Idea podujatia vychádzala zo spojenia inovácií a sveta umenia, ktorým je Tatra banka známa, a ktoré sme preniesli do programu, miesta a výzdoby eventu. Symbióza zážitkov zo sveta umenia a gastronómie sa stala leitmotívom podujatia.  Inšpirácie pre výnimočný event sme hľadali vo svete a jednou z nich bola výstava Expo 2020 v Dubaji. Ďalšou bolo odovzdávanie Michelinských hviezd, keďže práve kuchárske „Oscary“ označujú tvorcov tých najvýnimočnejších jedál.  Highlightom večera sa stalo fascinujúce vystúpenie talianskej klavírnej virtuózky Renaty Benvegnù, počas ktorého klavír doslova levituje nad hlavami hostí. Vystúpenie zasadené do priestorov Barokovej záhrady Bratislavského hradu malo doslova nadpozemský efekt a ohromilo hostí. Nič podobné na Slovensku doteraz nebolo.

Výsledky:

Letná párty pod hviezdami v nádherných záhradách Bratislavského hradu splnila svoj cieľ – pripravila podujatie, ktoré po dvoch pandemických rokoch izolácie prinieslo nevšedný zážitok. Flying piano šou sa stala najfotografovanejšou časťou večera, kedy snímky a videá vzápätí kolovali po sociálnych sieťach. Tatra banka potvrdila status lídra v oblasti inovácií, ako v oblasti biznisu, tak aj na poli eventovej komunikácie s kľúčovými zákazníkmi. Zároveň zhmotnila leitmotív svojej značky – Meníme inovácie na výnimočnú skúsenosť našich klientov.   

Sunrise Yoga Bratislava - 2023

Zadanie:

V impozantnom prostredí nádvoria Slovenskej národnej galérie osláviť Medzinárodný deň jogy, ktorý každoročne vychádza 21. júna.

Miesto a dátum konania:

Námestie Ľudovíta Štúra 4, 811 02 Bratislava, 21. jún 2023.

Výsledky:

Do všetkých projektov ideme naplno, na tom si staviame. Všetky sú pre nás dôležité, pretože sú vizitkou našich schopností.Každý z nich je pre nás srdcovkou, lebo veríme, že iba vtedy, ak sa veci robia s láskou, majú naozaj zmysel. Napriek tomu tento event bol iný. Vymodlený, intenzívne prežívaný a veľmi osobný. Naša Helenka je nadšenou jogínkou. Joga je súčasťou jej života posledných 10 rokov, a práve vďaka nej, ako sama hovorí, dokáže zvládať nápor a stres, ktorý naša agentúrna robota často prináša. Prežíva s ňou rána, večery, dovolenky, dokonca aj narodeniny.  

Helenkiným dlhoročným snom bolo zorganizovať podujatie, v ktorom sa jej zanietenie k joge a aktívnemu životnému štýlu bude môcť naplno a zmysluplne zhmotniť. Avšak, všetko potrebuje svoj čas. Keď Helenka začala chodiť na lekcie jogy ku skvelej lektorke Kike Peráčkovej, spoločne zistili, že snívajú rovnaký sen. A rozhodli sa, že práve nastal ten správny čas, aby sa naplnil.

  1. júna sme prežili nezabudnuteľný východ slnka na nádvorí Slovenskej národnej galérie. Ohromnú dávku energie, ktorú vytvorilo takmer 200 cvičiacich pod vedením charizmatickej Kiky a jej kamaráta a kolegu Erika Goldschmidta, nádherne doplnil podmanivý zvuk vibrafónu Dalibora Kociána, ktorého možno poznáte pod umeleckým menom Stroon.

Neuveriteľne si vážime dôveru, ktorú do nášho nápadu vložili partneri, bez ktorých by Sunrise Yoga Bratislava nikdy nevznikla. Hlavný partner JTRE, ďalej YEME, Vitamin Well, Malinna a tiež Slovenská národná galéria, ktorá svoje priestory prepožičala v to magické ráno letného slnovratu. Veľmi, veľmi, veľmi ďakujeme! Bolo to silné, bolo to nádherné a bolo to naše!

Banking Summit 2019 – Powered by PEOPLE

Klient: Slovenská banková asociácia (SBA)

Zadanie:

Organizácia konferencie Banking Summit 2019 s názvom POWERED BY PEOPLE a jej propagácia v médiách

Miesto a dátum konania konferencie:

Hotel Radisscon Blu Carlton, Bratislava, 3. októbra 2019

Realizácia:

Hlavnou témou konferencie POWERED BY PEOPLE, ktorej sa venovali slovenskí a zahraniční spíkri, bola digitálna revolúcia a zamestnanci. Čo bude zamestnávateľ potrebovať od zamestnancov v digitálnej dobe? Nahradia roboty ľudí? Na tieto otázky týkajúce sa aktuálnych trendov hľadala odpovede na odbornom summite viac ako stovka hostí, a to nielen vrcholoví manažéri bánk, ale aj predstavitelia Ministerstva financií SR a Národnej banky Slovenska. O vzostupe umelej inteligencie a robotiky a ich vplyve na pracovné miesta prišiel porozprávať významný futurológ George Muir. My sme preto otvorili summit jedinečným vystúpením rakúskeho tanečníka Chrisa Crossa, ktorý tancom s robotmi stvárnil práve súčasnú dilemu. V dvoch blokoch a panelových diskusiách sme pre Slovenskú bankovú asociáciu vytvorili ideálne fórum na networking s partnermi z oblasti bankovníctva a tiež platformu pre médiá, ktoré si mohli urobiť exkluzívne rozhovory so zahraničnými aj domácimi hosťami.

Výsledky:

Bankový summit a mediálne výstupy z neho presvedčili verejnosť, že nových a moderných technológií sa netreba obávať, práve naopak. Treba vykročiť zo svojej komfortnej zóny, pretože len tak sa môžeme ako spoločnosť posúvať vpred a naučiť sa niečo nové.

Oslava 10. výročia hotela Grand Hotel Kempinski na Slovensku

Klient: Grand hotel Kempinski

Zadanie:

Príprava oslavy 10. výročia najluxusnejšieho tatranského hotela

Miesto a dátum konania oslavy:

Grand Hotel Kempinski, Kúpeľná 6, 059 85 Vysoké Tatry-Štrbské Pleso

Realizácia:

Desať rokov, to je viac než 3 600 dní plných oddychu, biznisu a dôležitých udalostí. Sú to tiež hostia viac ako 120 národností počas 370 000 prenocovaní. Takto by sa v skratke dalo zhrnúť 10 rokov Grand Hotela Kempinski High Tatras Slovakia, ktorý svoje brány otvoril na Štrbskom Plese v máji 2009.

Výsledky:

Sme veľmi radi, že s našim klientom sme sa mohli podieľať na oslave toho významného historického míľniku. Celý máj bol v znamení oslavy výročia a počas každého víkendu v tomto mesiaci si hotel pre hotelových hostí aj pre širokú verejnosť pripravil rôzne podujatia. V sále Kriváň sa konala výstava obrazov „Šepot kvetov“ maliarky Júlie Haluzovej. Gurmáni si mohli užiť Michelinský víkend, počas ktorého šéfkuchár Matthias Schmidberger z Grand Hotela des Bains Kempinski St. Moritz  pripravil 5-chodovú degustačnú večeru. Pokračovaním hviezdnych koncertov v hoteli bol aj špeciálne pripravený koncert hudobných legiend v zložení: Beáta Dubasová, Vašo Patejdl, Ján Lehotský a Pavol Hammel. Highlightom mesiaca však bola gala večera pri príležitosti výročia. S radosťou sme na ňu pozvali zástupcov médií a cestovateľských blogerov, aby mohli pri pohári bubliniek popriať svojmu obľúbenému tatranskému hotelu všetko len to najlepšie do ďalšieho fungovania. O hudobný program sa postaral talentovaný huslista Filip Jančík a česká speváčka Eva Burešová. Večer moderovala Soňa Skoncová a všetko najlepšie do ďalších rokov zaželal hotelu aj podpredseda predstavenstva a COO Kempinski Europe Bernold Schroeder. Oslavy 10. výročia hotel ukončil tradičným víkendom pre deti na konci mája.